“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Qashqadaryo viloyati G‘uzor tumanidagi ATS–552 stansiyasida 2026-yil 19-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“Oʻzbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Toshkent shahridagi ATS–264 va ATS–265 stansiyalarida 2026-yil 19-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK tomonidan ko‘rsatilayotgan telekommunikatsiya xizmatlari sifatini yaxshilash maqsadida 2026-yil 19-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha rejalashtirilgan texnik ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Farg‘ona viloyati Bag‘dod tumanidagi ATS–479 hamda Samarqand viloyati Ishtixon tumanidagi ATS–629 stansiyalarida 2026-yil 18-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
16.02.2026
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Qoraqalpog‘iston Respublikasi Nukus shahri ATS–223 stansiyasida 2026-yil 18-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Respublika bo‘ylab 2026-yil 18-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O’zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Toshkent shahridagi ATS–267/268 stansiyasida 2026-yil 20-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom ” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Navoiy viloyati Nurota tumani ATS–523.83 (Qizilcha) stansiyasida 2026-yil 18-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK tomonidan ko‘rsatilayotgan telekommunikatsiya xizmatlari sifatini yaxshilash maqsadida 2026-yil 18-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha rejalashtirilgan texnik ishlar olib boriladi.
15.02.2026
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Andijon viloyati Shahrixon tumanidagi ATS–342 hamda Buxoro viloyati G‘ijduvon tumanidagi ATS–572 stansiyalarida 2026-yil 17-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.