“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Andijon viloyati Shahrixon tumanidagi ATS–342 hamda Buxoro viloyati G‘ijduvon tumanidagi ATS–572 stansiyalarida 2026-yil 17-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Qoraqalpog‘iston Respublikasi Qorao‘zak tumanidagi ATS–465 stansiyasida 2026-yil 17-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
12.02.2026
"O‘zbektelekom" AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan, 2026-yilning 13-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha Farg’ona viloyati So’x shahri yo’nalishida ko'rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.
“O'zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Qoraqalpog‘iston Respublikasi Chimboy tumanidagi ATS–444 hamda Samarqand viloyati Urgut tumanidagi ATS–483 stansiyalarida 2026-yil 13-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.
11.02.2026
“O’zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Toshkent shahridagi ATS–269 stansiyasida 2026-yil 13-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
"O‘zbektelekom" AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan, 2026-yilning 12-fevral kuni soat 09:00 dan 16:00 gacha Farg’ona viloyati So’x shahri yo’nalishida ko'rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.
"O‘zbektelekom" AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan, 2026-yilning 12-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha Toshkent shahri 233-ATS va 241-ATS yo’nalishida ko'rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.
"O‘zbektelekom" AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan, 2026-yilning 12-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha Toshkent viloyati Olmaliq tumani 613-ATS yo’nalishida ko'rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.
10.02.2026
"O‘zbektelekom" AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan, 2026-yilning 12-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha Surxondaryo viloyati Angor tumani 312-ATS yo’nalishida ko'rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.
"O‘zbektelekom" AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan, 2026-yilning 12-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha Toshkent shahri 269-ATS yo’nalishida ko'rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar olib boriladi.