“Ozbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Toshkent shahrida 2026-yil 21-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
19.02.2026
“O’zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Toshkent shahridagi ATS–267/268 stansiyasida 2026-yil 21-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Farg‘ona viloyati Beshariq tumani ATS–612 stansiyasida 2026-yil 24-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK tomonidan ko‘rsatilayotgan telekommunikatsiya xizmatlari sifatini yaxshilash maqsadida 2026-yil 20-fevral kuni soat 00:00 dan 06:00 gacha rejalashtirilgan texnik ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Xorazm viloyati Shovot tumanidagi ATS–345 stansiyasida 2026-yil 20-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O'zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Qashqadaryo viloyati Chiroqchi tumanidagi ATS–562 stansiyasida 2026-yil 24-fevraldan 25-fevralgacha (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar olib borilishi munosabati bilan 2026-yil 24-fevral kunidan 25-fevral kuniga qadar (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan texnik ishlar amalga oshiriladi.
“O‘zbektelekom” AK telekommunikatsiya tarmog‘ini modernizatsiya qilish bo‘yicha rejalashtirilgan ishlar munosabati bilan Buxoro viloyati Shofirkon tumanidagi ATS–502 stansiyasida 2026-yil 20-fevral kuni (soat 00:00 dan 06:00 gacha) ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatini yaxshilashga qaratilgan ishlar olib boriladi.